BOŚ Bank wprowadza kolejny etap kampanii opieki nad zwierzętami

BOŚ Bank wprowadza kolejny etap kampanii opieki nad zwierzętami

Warszawa, 06.12.2016 (ISBnews) - Bank Ochrony Środowiska (BOŚ), realizując swój program promowania postaw proekologicznych, umożliwił klientom przebywanie w placówkach z psami - po tym, jak w listopadzie uruchomił wsparcie schronisk dla psów w całej Polsce, podał bank.

"BOŚ od ponad 25 lat dba o otaczające nas środowisko. Wspieraliśmy m.in. dzikie zwierzęta żyjące w parkach narodowych, promujemy postawy proekologiczne. Fundacja BOŚ prowadzi szereg akcji edukacyjnych nawiązujących m.in. do zdrowego trybu życia. Teraz idziemy o krok dalej. Dziś widok psa np. w restauracji, czy innym punkcie usługowym nie powinien już nikogo dziwić. Dlaczego zatem nie otworzyć drzwi dla czworonogów do placówek bankowych - zadowoleni będą właściciele, oszczędzając m.in. swój czas dzięki połączeniu spaceru z wizytą w banku, a także ich pupile, ponieważ nie marzną na dworze" - powiedziała główny ekolog banku Anna Żyła, cytowana w komunikacie.

BOŚ to pierwszy bank w Polsce, do którego klienci będą mogli wejść ze swoim czworonogiem, podkreślono w materiale.

Psyzdo bywaja bank jest drugą odsłoną uruchomionej w listopadzie kampanii pomocy czworonogom. Bank zaczął od wsparcia schronisk dla psów w całej Polsce, których lista została uzgodniona z Towarzystwem Opieki nad Zwierzętami. Tym razem BOŚ poszedł o krok dalej, wychodząc naprzeciw potrzebom wszystkich właścicieli czworonogów.

"Klienci już od jakiegoś czasu pytają naszych pracowników, czy mogą wejść z psem do środka i szybko załatwić swoje sprawy. Rozumiemy ich potrzeby i zdecydowaliśmy się na umożliwienie im wizyty w placówce razem z pupilem" - dodała Żyła.

Na początku listopada Bank Ochrony Środowiska uruchomił kampanię, która jest powiązana z promocją pożyczki gotówkowej. Każdy klient, który zdecyduje się na "Korzystną pożyczkę SCHROnisko oprocentowaną", będzie mógł wesprzeć jedno z 26 schronisk dla zwierząt, przekazując worek karmy dla psów. Całą logistyką zajmie się BOŚ, który pokrywa też koszt zakupu karmy.

Akcje Banku Ochrony Środowiska od 1997 roku są notowane na rynku podstawowym GPW. W skład grupy wchodzi również Dom Maklerski BOŚ S.A.